NPM30AJT-1R5
Numer produktu DigiKey
13-NPM30AJT-1R5-ND
Producent
Numer produktu producenta
NPM30AJT-1R5
Opis
RES PWR 30W TO-220 5% 1.5 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 Ohms ±5% 30W Rezystory przewlekane Promieniowe Brak indukcyjności Ceramika
Kategoria
Funkcje
Brak indukcyjności
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Promieniowe
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,410" x 0,125" (10,41mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,829" (21,06mm)