NKN2WSJR-73-4R7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
4.7 Ohms ±5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, brak indukcyjności, bezpieczeństwo Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NKN2WSJR-73-4R7
Numer produktu DigiKey
NKN2WSJR-73-4R7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
NKN2WSJR-73-4R7
Opis
RES 4.7 OHM 5% 2W AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NKN2WSJR-73-4R7 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Rozmiar / wymiar
0,189" x 0,453" (4,80mm x 11,50mm) (śr. x dł.)