NKN200JR-73-1R5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
1.5 Ohms ±5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, brak indukcyjności, bezpieczeństwo Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NKN200JR-73-1R5
Numer produktu DigiKey
NKN200JR-73-1R5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
NKN200JR-73-1R5
Opis
RES 1.5 OHM 5% 2W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
NKN200JR-73-1R5 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Rozmiar / wymiar
0,209" x 0,610" (5,30mm x 15,50mm) (śr. x dł.)