MFR-25FTE52-6K98
Numer produktu DigiKey
13-MFR-25FTE52-6K98CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-MFR-25FTE52-6K98TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MFR-25FTE52-6K98
Opis
RES 6.98K OHM 1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
6.98 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)