MFR-25FRF52-487K | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MFR-25FRF52-487K |
Opis | RES 487K OHM 1% 1/4W AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 487 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MFR-25FRF52-487K Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.) |