MFR-25FRF52-1K3
Numer produktu DigiKey
13-MFR-25FRF52-1K3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-MFR-25FRF52-1K3CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MFR-25FRF52-1K3
Opis
RES 1.3K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.3 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MFR-25FRF52-1K3 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)