MFP-25BRD52-10K
Numer produktu DigiKey
10KADTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10KADCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MFP-25BRD52-10K
Opis
RES 10K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MFP-25BRD52-10K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)