KNP200JT-73-0R22
Numer produktu DigiKey
13-KNP200JT-73-0R22CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-KNP200JT-73-0R22TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
KNP200JT-73-0R22
Opis
RES 0.22 OHM 5% 2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 mOhms ±5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KNP200JT-73-0R22 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,610" (5,20mm x 15,50mm) (śr. x dł.)