KNP100JR-52-0R47
Numer produktu DigiKey
13-KNP100JR-52-0R47TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-KNP100JR-52-0R47CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
KNP100JR-52-0R47
Opis
RES 0.47 OHM 5% 1W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 mOhms ±5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KNP100JR-52-0R47 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,453" (4,60mm x 11,50mm) (śr. x dł.)