HHV-50FR-52-33M
Numer produktu DigiKey
13-HHV-50FR-52-33MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-HHV-50FR-52-33MCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
HHV-50FR-52-33M
Opis
RES 33M OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
33 MOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, napięcie wysokie, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
HHV-50FR-52-33M Modele
Seria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,354" (3,30mm x 9,00mm) (śr. x dł.)