HHV-25JT-52-20K
Numer produktu DigiKey
20KBECT-ND - Taśma cięta (CT)
20KBETB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
HHV-25JT-52-20K
Opis
RES 20K OHM 5% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
20 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, napięcie wysokie, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
HHV-25JT-52-20K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)