FRM50SJR-52-330R jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 4 915
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 6 901
Arkusz danych
330 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Ognioodporność, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FRM50SJR-52-330R
Numer produktu DigiKey
FRM50SJR-52-330R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FRM50SJR-52-330R
Opis
RES 330 OHM 5% 1/2W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FRM50SJR-52-330R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Ognioodporność, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, bezpieczeństwo
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)