FKN50SJR-52-10R
Numer produktu DigiKey
13-FKN50SJR-52-10RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-FKN50SJR-52-10RCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
FKN50SJR-52-10R
Opis
RES 10 OHM 5% 1/2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Ognioodporność, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, bezpieczeństwo Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FKN50SJR-52-10R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Ognioodporność, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, bezpieczeństwo
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)