FAE100JT-73-3R9
Numer produktu DigiKey
FAE100JT-73-3R9-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FAE100JT-73-3R9
Opis
RES 3.9 OHM 5% 1W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.9 Ohms ±5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Ognioodporność, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, bezpieczeństwo Uzwojenie
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Ognioodporność, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,453" (5,00mm x 11,50mm) (śr. x dł.)