CS1206KRX7R0BB103
Numer produktu DigiKey
13-CS1206KRX7R0BB103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CS1206KRX7R0BB103CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CS1206KRX7R0BB103DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS1206KRX7R0BB103
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CS1206KRX7R0BB103 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)