CS1206KKX7RZBB333
Numer produktu DigiKey
13-CS1206KKX7RZBB333TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CS1206KKX7RZBB333CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CS1206KKX7RZBB333DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS1206KKX7RZBB333
Opis
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CS1206KKX7RZBB333 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)