CS1206KKX7RZBB223
Numer produktu DigiKey
13-CS1206KKX7RZBB223TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CS1206KKX7RZBB223CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CS1206KKX7RZBB223DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS1206KKX7RZBB223
Opis
CAP CER 0.022UF 630V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS1206KKX7RZBB223 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)