CS1206KKX7RCBB102
Numer produktu DigiKey
311-3586-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3586-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3586-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS1206KKX7RCBB102
Opis
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CS1206KKX7RCBB102 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)