CS0805KRX7R9BB333
Numer produktu DigiKey
13-CS0805KRX7R9BB333TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CS0805KRX7R9BB333CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CS0805KRX7R9BB333DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS0805KRX7R9BB333
Opis
CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS0805KRX7R9BB333 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)