CQ0603JRNPOYBN101
Numer produktu DigiKey
13-CQ0603JRNPOYBN101TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CQ0603JRNPOYBN101CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CQ0603JRNPOYBN101DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CQ0603JRNPOYBN101
Opis
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)