CQ0603CRNPOYBN6R8 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
6.8 pF ±0,25pF 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors - High Frequency (CQ Series)
CQ0603CRNPOYBN6R8
Numer produktu DigiKey
CQ0603CRNPOYBN6R8-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CQ0603CRNPOYBN6R8
Opis
CAP CER 6.8PF 250V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CQ0603CRNPOYBN6R8 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)