CQ0603CRNPO9BN7R0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 16 379
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
7 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors - High Frequency (CQ Series)
CQ0603CRNPO9BN7R0
Numer produktu DigiKey
CQ0603CRNPO9BN7R0-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CQ0603CRNPO9BN7R0
Opis
CAP CER 7PF 50V C0G/NPO 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CQ0603CRNPO9BN7R0 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
High Q
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)