CQ0201CRNPO9BN5R6
Numer produktu DigiKey
13-CQ0201CRNPO9BN5R6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CQ0201CRNPO9BN5R6CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CQ0201CRNPO9BN5R6DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CQ0201CRNPO9BN5R6
Opis
CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0201
Szczegółowy opis
5.6 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)