CQ0201CRNPO8BN8R7
Numer produktu DigiKey
13-CQ0201CRNPO8BN8R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CQ0201CRNPO8BN8R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CQ0201CRNPO8BN8R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CQ0201CRNPO8BN8R7
Opis
CAP CER 8.7PF 25V C0G/NPO 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.7 pF ±0,25pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CQ0201CRNPO8BN8R7 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
High Q
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)