CQ0201CRNPO8BN3R6
Numer produktu DigiKey
13-CQ0201CRNPO8BN3R6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CQ0201CRNPO8BN3R6CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CQ0201CRNPO8BN3R6DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CQ0201CRNPO8BN3R6
Opis
CAP CER 3.6PF 25V C0G/NPO 0201
Szczegółowy opis
3.6 pF ±0,25pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CQ0201CRNPO8BN3R6 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)