CQ0100ARNPO8BN2R2
Numer produktu DigiKey
13-CQ0100ARNPO8BN2R2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CQ0100ARNPO8BN2R2CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CQ0100ARNPO8BN2R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CQ0100ARNPO8BN2R2
Opis
CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 pF ±0,05pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 01005 (0402 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
High Q
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Tolerancja
±0,05pF
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)