CL0508MRX7R6BB474 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.47 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0508 (1220 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CL0508MRX7R6BB474
Numer produktu DigiKey
13-CL0508MRX7R6BB474TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL0508MRX7R6BB474
Opis
CAP CER 0.47UF 10V X7R 0508
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL0508MRX7R6BB474 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Obudowa / skrzynia
0508 (1220 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,079" (1,25mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)