CL0306KRX7R6BB103 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
10000 pF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0306 (0816 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CL0306KRX7R6BB103
Numer produktu DigiKey
13-CL0306KRX7R6BB103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL0306KRX7R6BB103
Opis
CAP CER 10000PF 10V X7R 0306
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL0306KRX7R6BB103 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL (odwrócona geometria)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0306 (0816 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,031" x 0,063" (0,80mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)