CFR-25JT-52-51R
Numer produktu DigiKey
13-CFR-25JT-52-51RCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CFR-25JT-52-51RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
CFR-25JT-52-51R
Opis
RES 51 OHM 5% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
51 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Powłoka węglowa
Współczynnik temperaturowy
-500 / +350ppm/°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)