CFR-25JR-52-56R
Numer produktu DigiKey
13-CFR-25JR-52-56RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CFR-25JR-52-56RCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CFR-25JR-52-56R
Opis
RES 56 OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Powłoka węglowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CFR-25JR-52-56R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
-500 / +350ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)