CFR-25JB-52-5K1
Numer produktu DigiKey
5.1KQBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFR-25JB-52-5K1
Opis
RES 5.1K OHM 5% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
5.1 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Powłoka węglowa
Modele EDA/CAD
CFR-25JB-52-5K1 Modele
Współczynnik temperaturowy
-500 / +350ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)