CFR-25JB-52-160K
Numer produktu DigiKey
160KQBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFR-25JB-52-160K
Opis
RES 160K OHM 5% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
160 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Powłoka węglowa
Modele EDA/CAD
CFR-25JB-52-160K Modele
Współczynnik temperaturowy
0/-700ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)