CFR-12JB-52-330R
Numer produktu DigiKey
330EBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFR-12JB-52-330R
Opis
RES 330 OHM 5% 1/6W AXIAL
Szczegółowy opis
330 Ohms ±5% 0,167W, 1/6W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Powłoka węglowa
Modele EDA/CAD
CFR-12JB-52-330R Modele
Współczynnik temperaturowy
-500 / +350ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,075" x 0,134" (1,90mm x 3,40mm) (śr. x dł.)