CC1812KKX7RYBB224 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CC1812KKX7RYBB224 |
Opis | CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.22 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CC1812KKX7RYBB224 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1812 (4532 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,071" (1,80mm) |