CC1812KKX7RYBB224 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 979
Arkusz danych
KYOCERA AVX
KEMET
W magazynie: 380
TDK
TDK
Murata Electronics
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
KEMET
Murata Electronics
Similar
0.22 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.