CC1812KKX7RYBB104
Numer produktu DigiKey
311-4569-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4569-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4569-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1812KKX7RYBB104
Opis
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1812KKX7RYBB104 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)