CC1812KKX7REBB102
Numer produktu DigiKey
311-4568-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4568-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4568-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1812KKX7REBB102
Opis
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1812KKX7REBB102 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)