CC1812KKX7R0BB224
Numer produktu DigiKey
311-4553-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4553-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4553-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1812KKX7R0BB224
Opis
CAP CER 0.22UF 100V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1812KKX7R0BB224 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)