CC1812KKX7R0BB154 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 770
KEMET
0.15 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1812KKX7R0BB154
Numer produktu DigiKey
CC1812KKX7R0BB154-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC1812KKX7R0BB154
Opis
CAP CER 0.15UF 100V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC1812KKX7R0BB154 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)