CC1812JKNPOEBN221
Numer produktu DigiKey
311-1182-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1182-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1182-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1812JKNPOEBN221
Opis
CAP CER 220PF 3KV C0G/NPO 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1812JKNPOEBN221 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)