CC1812JKNPOEBN100
Numer produktu DigiKey
311-4550-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4550-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4550-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1812JKNPOEBN100
Opis
CAP CER 10PF 3KV C0G/NPO 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC1812JKNPOEBN100 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)