CC1808KKX7RCBB472
Numer produktu DigiKey
13-CC1808KKX7RCBB472TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC1808KKX7RCBB472CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC1808KKX7RCBB472DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1808KKX7RCBB472
Opis
CAP CER 4700PF 1KV X7R 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1808KKX7RCBB472 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)