CC1808JKNPOEBN270
Numer produktu DigiKey
13-CC1808JKNPOEBN270TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC1808JKNPOEBN270CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC1808JKNPOEBN270DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1808JKNPOEBN270
Opis
CAP CER 27PF 3KV C0G/NPO 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1808JKNPOEBN270 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)