CC1210MKX5R7BB107 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 466
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 128 095
Arkusz danych
Taiyo Yuden
100 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.