CC1210KKX7RCBB272
Numer produktu DigiKey
13-CC1210KKX7RCBB272TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC1210KKX7RCBB272CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC1210KKX7RCBB272DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1210KKX7RCBB272
Opis
CAP CER 2700PF 1KV X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1210KKX7RCBB272 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)