CC1210KKX7RBBB332
Numer produktu DigiKey
13-CC1210KKX7RBBB332TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC1210KKX7RBBB332CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC1210KKX7RBBB332DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1210KKX7RBBB332
Opis
CAP CER 3300PF 500V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1210KKX7RBBB332 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)