CC1210KKX7R8BB474
Numer produktu DigiKey
311-3654-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3654-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3654-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1210KKX7R8BB474
Opis
CAP CER 0.47UF 25V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1210KKX7R8BB474 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)