CC1210KKX5R9BB475
Numer produktu DigiKey
311-3533-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3533-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3533-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1210KKX5R9BB475
Opis
CAP CER 4.7UF 50V X5R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC1210KKX5R9BB475 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)