CC1206MRX7R9BB472 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 4 794
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 5 131
Arkusz danych
Similar
Similar
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
4700 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1206MRX7R9BB472
Numer produktu DigiKey
CC1206MRX7R9BB472-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC1206MRX7R9BB472
Opis
CAP CER 4700PF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC1206MRX7R9BB472 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)