CC1206MKX5R7BB475 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CC1206MKX5R7BB475 |
Opis | CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CC1206MKX5R7BB475 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 85°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,071" (1,80mm) |